Hypotéka bez registru

Ztrácíte přehled o vašich půjčkách? Objevili jste se v registru dlužníků? A přesto musíte vyřešit otázku bydlení a zabezpečení vaší rodiny? Nabízíme vám hypotéku bez registru, jde o novinku v úvěrech, kdy zástavou je vaše nemovitost.

Co jsou hypotéky bez registru?

Půjčka se zástavou nemovitosti

Hypotéka bez registru je nebankovní produkt, kdy není hypotéka poskytnuta bankou. Tato forma hypotéky bez registru se hodí pro všechny zájemce, kterým již banka neposkytne žádnou finanční pomoc. Částka je vám vyplacena většinou do jednoho týdne na účet v bance.

Obraťte se na naše experty

Hypotéky bez registru jsou variantou produktu, kdy není půjčka krytá bankou. Výhodné podmínky sjednání jsou ideálním řešením pro vaši stávající situaci. Neváhejte a kontaktujte naše hypotéční experty, kteří vám poradí, jak se se vzniklým problémem vypořádat a který produkt z naší nabídky je vzhledem k vaší situaci nejpřijatelnější.

Hypotéka bez registru a její výhody

 

Účel, výše a doba splácení hypotéky bez registru

Výše hypotéky je od 100.000,- Kč do 70 % hodnoty zastavené nemovitosti. Rozsah splácení je na vás, doba je dána v rozmezí 2 - 30 let. O tuto variantu hypotéky mohou zažádat až 4 žadatelé společně. Hypotéka je také řešením ke konsolidaci nevýhodných úvěrů, kreditních karet a půjček. Ulevíte tak domácímu rozpočtu.

Získejte hypotéku bez registru

Hypotéka bez registrů je u nás vyřízena rychle a bez zbytečných formalit a poplatků. Vyplňte si on-line kontaktní formulář na našem webu a vyčkejte na jeho potvrzení. Poté vás osloví náš pracovník, který se specializuje ta tuto oblast hypoték a půjček. Většina hypoték bez registru je u nás schválena a peníze máte do týdne na účtu.

 

Čeká na vás hypotéka bez registru

Tento produkt je určen jak fyzickým, tak právnickým osobám starším 18-ti let a pouze občanům České republiky. Náš finanční poradce vám nastaví tuto hypotéku na míru. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni. K našim klientům přistupujeme profesionálně a individuálně. Nemusíte se bát odmítnutí z naší strany, rádi vám pomůžeme a poradíme.

Půjčka se zástavou nemovitosti