Hypotéka do 24 hodin

Kdy a proč využít nebankovní hypotéku?

  • Když chcete vyřešit svou finanční insolvenci
  • Když chcete získat výhodnější úrokovou sazbu splátek
  • Když chcete si rozložit splácení do několika let
  • Když máte možnost ručit vlastní nemovitostí nebo nemovitostí někoho z rodiny

Poslední naší nabízenou možností jak se dostat z dluhů či přinejmenším sjednotit své závazky je takzvaná americká hypotéka. Jedná se o hypotéku - úvěr, díky kterému můžete rovněž vyřešit svou finanční insolvenci. Jde o takzvaný neúčelový úvěr, kdy banku ani jinou instituci nezajímá k čemu úvěr využijete.

Kromě toho u americké hypotéky získáte výhodnější úrokovou sazbu oproti spotřebitelským úvěrům díky tomu, že je úvěr zajištěn nemovitostí. Měsíční splátku americké hypotéky si navíc můžete výrazně snížit i rozložením úvěru do delšího časového období až 20 let. Zároveň si nemusíte zakládat nový účet nebo dlouhodobě spořit.

Výhodou je, že vám tento úvěr nebankovní společnosti poskytnou bez jakýchkoliv poplatků i bez potvrzení o výši příjmu nebo zapsání do úvěrových registrů. Zároveň ale produkt nabízí i mnoho bank, například Hypoteční banka, Ge Money bank, Raiffeisenbank, z nebankovních institucí například Euro Money Czech.

Podmínkou je zpravidla věk do 18 do 75 let a občanství České republiky a také vlastnictví nemovitosti (rodinný dům, byt, pozemek, chata, komerční nemovitost). V případě, že nemovitost vlastní někdo z rodiny, tak musí souhlasit se zřízením zástavního práva. Nebankovní společnosti obvykle neposkytnou úvěr, pokud by jeho výše překračovala 70% ceny vaší nemovitosti.

Některé banky americkou hypotéku nazývají Půjčka na cokoliv. Podmínkou úvěru je české nebo slovenské občanství a finanční příjem v České republice. Klient musí být starší 18 let, navíc musí prokázat důvěryhodnost a schopnost splácet.

Splatnost Půjčky na cokoliv je od 1 roku do 7 let, minimální výše je 20 000 Kč, maximální výše není omezena, je dána potřebou a schopností půjčku splácet a případně i zajistit.